Відомий рівненський візажист Ольга Гурська: Жінка є гармонією краси та любові

Зараз вони – відомі та успішні жінки і чоловіки. Хтось знає їх як підприємців, депутатів, меценатів, для когось вони – друзі та родичі. Та мало хто пам’ятає, з чого розпочався їх шлях до визнання. Сайт “ВСЕ” продовжує цикл публікацій у рамках проекту “Історії успіху відомих рівнян”. Про невідомі моменти з життя відомих людей, їх роботу, захоплення, секрети успіху і не тільки – читайте у серії наших публікацій. Цього разу героїнею нашого проекту стала візажист, власниця популярної серед рівнянок студії віражу Ольга Гурська.

10736231_640730276038286_1789733252_n_32 Досьє:

Рід занять: відомий у Рівному візажист

Освіта: Відкритий міжнародний університет розвитку людини “України”, “Менеджмент організацій”. Також дипломований візажист .

Хобі: подорожі, кулінарія

Життєве кредо: Все що на світі існує, колись було мрією. Мрійте!

Сімейний стан: одружена, виховує сина

Книга, яку варто прочитати: М. Булгаком “Майстер та Маргарита”

Секрет краси: Кохати та бути коханою.

– Олю, з чого розпочалася Ваша кар’єра?

– Із хобі. Люблю малювати фарбами, простим олівцем і надавати життю різнокольорового настрою. Пізніше зрозуміла, а чому б не підкреслити за допомогою косметики красу жінки? Спочатку співпрацювала із нареченими, далі зі всіма видами макіяжу. Із кожним днем я все більше розуміла, що це моє і що займаюся своєю справою. Згодом, після народження синочка мені почали телефонувати дівчата за навчанням. І з цього моменту стало зрозуміло – цією справою варто розпочинати займатися серйозно.

8z_xa_6l96c_0– Тобто, Ви задумалися над професійним навчанням?

– Так. Я навчалася у Києві, де і стала дипломованим візажистом. Після цього ще впродовж двох років відвідувала всі можливі семінари та майстер-класи відомих французьких, ізраїльських майстрів, присвячені темі візажу.

– Із таким багажем знань та пріорітетами, із Вами мабуть комфортно працювати у одній команді?

– Я вдячна Богу, що маю таку професійну команду, де зібрались дійсно творчі люди, які є професіоналами своєї справи. Ми робимо креативні фотосесії та відеозйомки та стараємося весь час розвиватися та приносити радість від нашої роботи.

svt_1165_fr150m2_name_web1024_

– Щоб стати візажистом, достатньо пройти навчання на курсах? Майстерність можна напрацювати, чи необхідно володіти художнім талантом? Що із цього є основним в роботі візажиста?

– На мій погляд, якщо таланту немає, то краще взагалі не займатися творчістю. Шити одяг, взуття, робити красиві речі загалом – важливо мати талант, щоб з нічого зробити щось. Так само і у мистецтві візажу. Звичайно, технічно можна навчитися гарно виводити лінії та наносити рум’яни, але ж має бути і творчий погляд. Справжній візажист дарує красу та радість від неї, а не поганий настрій від некрасивого макіяжу. Хоча з іншого боку, якщо людина справді хоче чогось навчитися, то можна розвинути здібності великою кількістю тренувань та неосяжним бажанням.

– Кому легше зробити кар’єру в сфері краси у сучасному світі: чоловікам чи жінкам?

– Зараз у Європі кількість чоловіків-майстрів переважає. Зокрема, це відомі кухарі, художники тощо. Просто раніше на цьому не робилося такого акценту. Хоча тут знову ж, все залежить від майстерності, а не від статі. Але в психологічному плані, я думаю, жінка схильна більше довіряти майстрові чоловікові. Чоловік апріорі не може зробити гірше: навпаки, він намагається зробити її краще, ніж насправді.

10418504_639268059517841_465976570012024759_n– Далеко не кожен, навіть дуже хороший візажист здатний домогтися подібних висот у кар’єрі. У чому секрет вашого успіху?

– Секрету як такого немає. Тут інша сторона – величезну роль відіграє людський фактор. Характер, люди, які тебе оточують. Просто доля розпоряджається, як вважає за краще, а життя лише направляє у потрібне русло. Як говориться, важливо опинитися в потрібний час у потрібному місці і, безумовно, бути готовим проявити себе в цих вдалих обставинах та не прогавити свій шанс. А загало, якщо це твоє – тоді воно дається легко та без перешкод.

– Останнім часом на українських телеканалах з’являється все більше імідж-шоу, де стилісти, візажисти і перукарі роблять із сірих мишок красунь. З чого на Ваш погляд має починатися перевтілення людини: з зовнішніх, або внутрішніх змін?

– В першу чергу будь-які зміни мають розпочатися із внутрішніх перетворень. Якщо ти змінився зовні – зробив красиву зачіску, макіяж і одягнув нову сукню, але при цьому в голові залишились ті ж думки, то ніяких кардинальних змін у житті очікувати не варто. Щоб розпочати життя із нової сторінки, потрібно до цього бути готовим внутрішньо.

– Олю, я знаю, що у вас є своя студія недалеко від центру міста, де ви ведете курси з навчання мистецтву візажу. Розкажіть, для кого ці курси і як проходить процес навчання?

– Навчання відбувається, як у групах, так й індивідуально. Є варіанти підвищення кваліфікації, навчитися «Макіяжу для себе», або стати професійним візажистом. Хоча більш детальну інформацію можна розглянути на офіційному сайті студії.

mqb7hyysxf8
– А Ви строгий викладач?

– Я вимогливий, але справедливий викладач. Іноді потрібно вчасно похвалити людину, щоб у неї не зник стимул, відкрилося друге дихання, тим самим, давши людині можливість розкритися. А іноді, навпаки, важливо не перехвалити.

– А якщо через деякий час Ви розумієте, що у когось із учнів процес не йде і абсолютно нічого не виходить?

– Таке буває вкрай рідко. Навчити техніці можна практично кожну людини. Важливо, щоб у неї було бажання навчитися.

– Сприйняття краси, як відомо, носить суто індивідуальний характер. Чи є у вас свій певний образ, наближений до ідеалу краси?

– Для мене не існує ідеалу. Краса – це не лише зоровий образ і виразне обличчя. Це ще й манери людини, її харизма і вміння себе підносити.

– Олю, із якою косметикою Ви працюєте?

– Працюю із різними косметичними лініями, зокрема: «INGLOT», «ATELIER PARIS», «CINECITTA», «MAC» тощо.

3_69

– Вам доводилося створювати образи практично всім відомим рівнянам. З ким вам було найцікавіше працювати?

– Ой, за роки моєї роботи було багато різних цікавих історій. Але кожна людина є індивідуальною та неповторною, із кожним склалася своя історія, тому когось виділити окремо не зможу.

– На ваш погляд, чи справедлива думка, що надмірне використання косметики шкідливе для шкіри? Адже деякі візажисти зазначають, що якщо якісна косметика – то ніякої шкоди вона не приносить.

– Є два варіанти: хтось активно користується косметикою, а хтось зовсім ні – середнього не буває. Адже косметика існує не лише для того, щоб надати обличчю фарби, а й для того, щоб захистити шкіру. Коли зовсім не користуєшся косметикою, то це не дуже добре для шкіри. У Рівному, наприклад, набагато шкідливіше вийти на вулицю з чистою шкірою, на яку вже через 20 хвилин осяде весь бруд і пил, що скупчилася у повітрі. Макіяж створює захисний шар, що оберігає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і сонячних променів.

– Ви є прихильником засмаги?

– В принципі, мені подобається засмагла шкіра, але я не прихильниця соляріїв. Розумію, що у нас в Україні так мало сонця, тому людині з блідою шкірою важко засмагнути. Просто у всьому треба знати міру. Головне – не забувати про почуття міри і не переходити тонку межу смаку і несмаку.

– Чи є у вас улюблене місце для подорожей?

– Як такого одного місця немає. Головне, щоб відпочинок був із рідними та коханими мені людьми, тоді кожна подорож стане незабутньою.

– Робота з великою кількістю людей, напевно, забирає багато сил. Як ви любите відпочивати, як відновлюєте витрачену енергію?

– Друзі, подорожі, читання хороших книг. Заняття спортом добре допомагають відновлювати сили після важкого дня. Іноді я втомлююся від постійного спілкування на роботі і буває так, що у вільний день просто хочу побути одна вдома. А загалом стараюся по-життю дотримуватися одного правила, яке мені допомагає: “Однією з головних ознак щастя і гармонії є повна відсутність потреби комусь щось доводити”.

17_0

– Чи займаєтеся ви якимись екстремальними видами спорту?

– Ні, поки не доводилося. Але я нічого не боюся: ні швидкості, ні глибини, ні висоти … взагалі нічого. Страх – це негативна емоція, будьте сміливими і впевненими на шляху до успіху!

– Який секрет краси від Олі Гурської відкриєте для читачок сайту «ВСЕ»?

– Більше позитиву та хороших емоцій. Адже жінка має бути завжди щасливою, а щаслива вона тоді, коли кохана і має здорових діток.

Спілкуючись із Ольгою Гурською, відразу стає зрозуміло, що вона – дійсно успішна жінка. Знаєте, є такі люди, від яких наповнюєшся енергією та позитивом. Так от, особисто для мене, як автора цього інтерв’ю, Оля Гурська стала джерелом натхнення та гарного настрою. Слухаючи історію її успіху, я зрозуміла, щоб бути щасливою, варто кохати, бути коханою та дарувати оточуючим лише позитив. Адже не випадково у народі побутує приказка: “Те, що посієш, те і пожнеш”. Ці слова актуальні і сьогодні…

Публікація здійснена в рамках проекту “Історії успіху відомих рівнян”.

Cайт “ВСЕ”