Виходимо заміж: шпаргалка для рівненських наречених

Кожна дівчинка ще із дитинства мріє про своє весілля. Якою ж буде її сукня, як пройде по килиму осипаному пелюстками троянд та затанцює свій перший танець молодят… Зараз мабуть дівчата закрили очі та на мить уявили себе головними героїнями казок.

Проте, за вікном XXI століття, і всі, хто зібрався до шлюбу, мусять творити казку самі, адже фей із чарівними паличками не існує. Отож, сайт “ВСЕ” вирішив трішки позбавити головного болю наречених та створив цикл матеріалів присвячених весільній тематиці. У сьогоднішньому випуску пропонуємо Вашій увазі маленьку “шпаргалку” для нареченої.

Весільна сукня – це поєднання вишуканості, краси та ніжності. Тому вибір весільної сукні – це, безперечно, найголовніше питання, яке хвилює наречену. Зараз існує багато весільних салонів та ательє, де можна придбати красиву сукню.

Ідеальна весільна зачіска – це справжній витвір перукарського мистецтва. У день весілля погляди гостей прикуті до молодят і особливо до нареченої, тому виглядати вони повинні на всі сто відсотків. Не дивлячись на те, що всі наречені дуже гарні, їм все ж потрібно заздалегідь продумати свій образ, зокрема обрати зачіску та макіяж.

У день весілля обов’язковим також є і макіяж, який має бути особливим. Його основне завдання – підкреслити красу нареченої та замаскувати маленькі недоліки. Для того, аби все зробити правильно, необхідно звернутися до візажиста.

Популярний рівненський стиліст-візажист Ольга Гурська вдало зробить макіяж, який є індивідуальним для кожної нареченої, під стиль сукні та інших аксесуарів. Творчі ідеї Ольги Гурської допоможуть нареченій стати неповторною, залишаючись при цьому собою.

3-25

 

В асортименті майстра візажу велика кількість якісної косметики від всесвітньовідомих косметичних брендів та професійних ліній. Знаходиться авторська студія макіяжу Ольги Гурської за адресою: вул. Київська, 36, готель “Турист”, 6 -й поверх, оф. 609; телеф.: (067) 382-81-34, група “Вконтакте“.

Пропонуємо вам переглянути ідеї весільного макіяжу від Ольги Гурської, щоб знати на що приблизно себе зорієнтовувати у підготовці до визначної події у житті.

shpargalka_dla_nevestu-1

gOn0SMMiMIc1

Загальновідомий факт – підготовка до весілля дуже втомлює, як морально, так і фізично. Це лише у голлівудських стрічках, молодята ввечері вирішили одружитися, а на ранок із друзями та батьками вже святкують весілля. Зазвичай найбільше втомлюються наречені, які за весільними клопотами забувають нормально харчуватися та відпочивати.

І на останок про головне, тобто, букет нареченої.

Сайт ВСЕ