Що подарувати коханій на День Валентина: поради рівненським чоловікам

Невдовзі всі закохані серця святкуватимуть найромантичніший день року – День Святого Валентина. Тому саме зараз необхідно задуматися про подарунки, які б найкраще віддзеркалювали усі почуття до коханої людини.

Вибір подарунку – справа важлива та відповідальна, адже одні люблять милі дрібнички, інші – практичні подарунки. Сайт «ВСЕ» пропонує шість варіантів оригінальних романтичних подарунків, яким зрадіють жінки.

Сертифікат на макіяж. Кожна жінка бажає завжди залишатися гарною, приємно вражати та зачаровувати оточуючих. Тому сертифікат на професійний макіяж від стиліста-візажиста Ольги Гурської стане відмінним подарунком до свята.

Ольга Гурська є одним із кращих спеціалістів в Україні, доказом чого є велика кількість дипломів та грамот міжнародних рівнів. Стиліст є призером міжнародного конкурсу та має багаторічний досвід роботи у сфері краси. Ольга працює викладачем та наставником молодих візажистів, а також вона — керівник школи візажу, навчає базовому, салонному та альтернативному макіяжу.

4_613

Придбати подарункові сертифікати можна за адресою: вул. Київська, 36, готель “Турист”, 6-й поверх, оф. 609, та за телефоном: 067-382-81-34.

сайт ВСЕ