Рівненські дівчата – найкращі. У чому секрет?..

Негарних жінок не буває, проте кожна представниця чарівної статі все ж хоче по-особливому підкреслити свою красу. Тим паче, якщо для цього є якийсь святковий привід. Допомогти у цій справі може відомий рівненський стиліст-візажист Ольга Гурська, яка є справжнім професіоналом своєї справи.

241

Ольга допоможе вдало зробить макіяж, який доповнить образ кожної жінки. Творчі ідеї Ольги Гурської допоможуть представницям прекрасної статі стати неповторними, і при цьому залишитися собою.

g-1MgTw3GyQ

Ольга Гурська зробить ідеальний весільний, вечірній, коктельний, діловий, фантазійний макіяж, а також подіумний фешн-макіяж та ліфтинг-макіяж. Також у Студії Макіяжу Ольги Гурської майстри нарощують вії за японською технологією поштучного нарощення 2D та 3D куточки. Для цього використовуються якісні матеріали, а саме вії з норки, шовку, 3D – Lashes.

11_19

А охочим навчитися досконало підкреслювати жіночу красу та стати професійним візажистом Ольга Гурська пропонує навчання за напрямком «Салонний візаж». Пройшовши цей курс студенти “Студій Макіяжу” зможуть навчитися правильно підкреслювати красу будь-якої панянки, а також робити всі види макіяжу – від повсякденного до професійного студійного та фешн. Також діють індивідуальні уроки.

27_1

Завітати до студії краси Ольги Гурської можна за адресою: вулиця Киівська 36 (готель Турист), 6 поверх, к. 609 “Студія Макіяжу”. Телефон: 067-38-28-134. Група у соцмережі “Вконтакте” та офіційний сайт візажиста.

Сайт ВСЕ