Конкурс “Пузата мама”

Фотосет першого унікального конкурсу «Пузата мама»відбувся цього тижня в Рівному. У фотостудії «У фарватері істин» та на підприємстві «Бурштин України» учасниці конкурсу знялись у наймасовішій на Рівненщині «вагітній» фотосесії.

Фіналісток конкурсу «Пузата мама» визначили минулого тижня за підсумками інтернет-голосування та рішенням журі. У підсумку конкурс «потовстішав» із 10 запланованих фіналісток до 12.

XA_2194

А під час фотосету цього тижня з ними попрацював відомий рівненський фотомитець Олександр Харват.
Вагітна жінка по-особливому красива. Тому фотографувати їх – одне задоволення, — зізнався фотохудожник. – Раніше неодноразово фотографував вагітних, проте не так багато одразу. Тому шукали креативні підходи, щоб максимально розкрити красу матусь.

XA_2235-12

Екслюзивний бодіарт для вагітних створила візажист Ольга Гурська, одяг надав бутік «Мама+Я», а прикраси «Бурштин України».

Для фарбування животиків вагітних використовуємо унікальні, нешкідливі фарби, — розповіла Ольга Гурська. — Для кожної мами намагаюсь створити особливу та незабутню композицію. Адже пам’ять про нашу фотосесію в учасниць залишиться на все життя.

XA_22282
Сподобався експеримент і вагітним матусям. Учасниця фіналу Ірина Комар розповідає:
— Це вже третя моя вагітність. Малючку поталанило, адже він стане зіркою, ще до народження. Я дуже рада, що дізналась про конкурс та потрапила у число переможниць.
За підсумками фотосетів на початку травня відкриється фотовиставка «Пузата мама», а фінальне шоу проекту з дефіле12 фіналісток та подарунками заплановане на середину травня.
За словами голови оргкомітету конкурсу Юрія Дюга, «Пузата мама» вперше проводиться на Рівненщині та немає аналогів в Україні. Проектом зацікавились не тільки в області, а й провідні видання та інформаційні агенції всеукраїнського та міжнародного рівня.
Організаторами конкурсу є агентство моделей «Панна» та рекламно маркетингова компанія «Неомарк».

Надія АНДРІЄВСЬКА