Перші місця на всеукраїнському конкурсі “Квітка Лотоса” 2013

28 та 29 вересня Рівне поринуло у мистецтво створення краси, адже завершився другий всеукраїнський конкурс з перукарського мистецтва, візажу та нігтьового сервісу “Квітка Лотоса”!

Конкурсні змагання тривали протягом двох днів. Кращих майстрів нагороджували під час дефіле кожного вечора.


В конкурсі “Квітка Лотосу” змагалися випускники-візажисти студії макіяжу Ольги Гурської та вибороли перші місця.
У номінації “Подіумний макіяж” перше місце – Інна Кокорська.

2-12

4

У номінації “Фантазійний макіяж” перше місце І – Наталія Галка.

5-15

9-2

У суботу пройшло шоу-нагородження переможців першого дня конкурсу “Квітка лотоса”. Гостей розважали солісти Клубу спортивно-бального танцю “Лінія”, співачка Марія Злата. Свою колекцію ексклюзивних зачісок представив організатор конкурсу, провідний стиліст-перукар салону “Лотос” Алекс Матирний, тандем йому склала Ольга Гурська, яка доповнила кожен образ вишуканим авторським макіяжем. До речі, ведучою дійства була головний редактор журналу „Вітаємо” Олена Гаврилюк.За словами організаторів, конкурс пройшов на дуже високому рівні. Рівненщина в черговий раз продемонструвала, що талантів по створенню краси у нас вдосталь.

Переможці І, ІІ, ІІІ місць отримали кубки, подарунки від партнерів конкурсу, пам’ятні дипломи, сертифікати на навчання, дипломи для всіх учасників, друк найкращих робіт в популярному журналі „SCISSORS” та підписку на видання на весь 2014 рік, а також сертифікат на подарункову фотосесію від фотографа Євгенія Державіна.