Навчання візажу у Рівному: краса та професія

“У людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки…”. Автором цього відомого висловлювання є улюблений багатьма класик – Антон Чехов.

І не випадково знайомство з прекрасним в людині починається із обличчя. Саме воно видає наш вік, наше ставлення до життя та плани на майбутнє. Так і з’явилося мистецтво, яке прикрашає обличчя – макіяж. Адже з його допомогою ми можемо “змінити” вік, передати настрій та відобразити свої бажання. Однак макіяж може, як привернути до нас увагу так і відштовхнути. Тому сучасні курси візажу допоможуть завжди виглядати на всі 100%, а інколи і підзаробити. Головне у цій справі – обрати гідну школу та кваліфікованого вчителя.

Все частіше на модні події міста (наприклад, “Парад наречених”, “Квітка лотосу”) у якості майстрів мейк-апу запрошують учениць студії візажу Ольги Гурської. Це і не дивно, адже за декілька тижнів навчання Ольга передає все своє вміння та навички, та із простих студенток робить дівчат справжніми майстрами своєї справи. Досить швидко після свого відриття, студія завоювала хороший авторитет серед рівнянок. Адже всі знають, якщо хочеш бути професіоналом – звертайся до профі своєї справи.

Але, якщо дівчина, яка хоче стати візажистом проживає не у Рівному, а в якомусь районі, як їй не загубитися серед великої кількості реклами різних шкіл макіяжу та спеціалізованих курсів? Відповідь кореспондент сайту “ВСЕ” шукала у студії візажу Ольги Гурської, де підказали, як правильно підійти до вибору школи, на що звернути увагу і отримати в підсумку результат, на який ви розраховуєте.

– Перш за все, давайте поговоримо про місто, у якому ви проживете. У великих містах навчання може проходити прямо у вашому місті, а от якщо ви живете в невеликому населеному пункті, не полінуйтеся з’їздити в обласний центр, – зазначає Ольга Гурська. – Чим більше місто, тим вища конкуренція, тим більше можливостей, більший вибір шкіл і більш якісне навчання.

Другий момент, про який розповіли у студії візажу Ольги Гурської – якість навчання. Іншими словами – чому вас навчать, що ви будете вміти після закінчення курсів або школи. Тут потрібно визначити навіщо вам знання. Для того, щоб робити гарний макіяж собі, або ж ви хочете зробити це своєю професією і заробляти на цьому? Залежно від відповіді і варто відштовхуватися: заради макіяжу для себе зазвичай в школах проводиться спеціальний курс, який часто так і називається: “Макіяж для себе”. Тривалість такого курсу невелика, це може бути навіть одне або декілька занять, та й ціна за навчання нижча.

Якщо ж ви вирішили освоїти мистецтво макіяжу для професії, при виборі курсу шукайте такий, в якому б навчали базовим знанням та вмінням. Його тривалість – декілька місяців, відповідно і вартість вища. Хоча ціна виправдана: школа надає не лише викладачів, але й матеріали для відпрацювання, моделей та інші послуги для практичних занять.

Третій момент, який варто обдумати – ви вже працюєте в якості візажиста і хочете підвищити свою кваліфікацію, навчитися роботі з новою технікою, підготуватися для участі у конкурсі. Для цього шукайте спеціалізовані курси. Їх мета – розширити, поглибити, дати нові знання, тому вони тривають менше, ніж базовий курс.

– Отож, з метою ви визначилися, знайшли в Інтернеті декілька шкіл. Наступне завдання вибрати з них ту, в якій дійсно навчать, – зауважує Ольга Гурська. – Як показує практика, найкраще, щоб школа виникла на основі практики майстра. Наприклад, працює хороший візажист або декілька візажистів. З часом вони виходять на більш високий рівень, перемагають у міжнародних чемпіонатах, беруть участь у ТВ-програмах, конкурсах краси, модних показах, їх роботи або колекції публікуються в журналах. У них накопичується досвіду і знань більше, ніж у інших майстрів, з’являються власні напрацювання та нові техніки. Менш досвідчені колеги приходять до них і просять навчити. Так поступово навчання перетворюється на частину їх професійної діяльності, з’являється школа.

Зазвичай кожна школа візажу має свій сайт, зайдіть на нього і ви. Перегляньте його інтерфейс, якщо він легкий та зрозумілий тим більше ймовірно і те, що так само комфортно вам буде навчатися в цій школі. Компетентні викладачі та майстри завжди турбуються про комфорт своїх клієнтів та відвідувачів.

Коли ви обирете школу, сходіть туди на пробне заняття. Можете попередньо познайомитися з викладачем, подивитися його роботи, косметику, з якою працює школа. Особисте знайомство може розповісти дуже багато. До того ж, якщо вам комфортно спілкуватися з викладачем неформально, то велика ймовірність того, що він також хороший і в викладацькій діяльності – адже не всі майстри добре викладають і не всі викладачі хороші майстри. Якщо вам вдасться знайти золоту середину – це буде саме те, що потрібно.

– На останок хочу відзначити про такий важливий момент, як підтримка після навчання. Школи високого рівня підтримують своїх учнів після закінчення навчання, допомагаючи їм зробити перші кроки у професії, залучають до різних місцевих проектів, конкурсів краси. Тому, легкого вибору та гарного результату, – побажала на завершення Ольга Гурська.

Пропонуємо вам добірку фотознімків зі студії візажу Ольги Гурської. Хто знає, можливо вони допоможуть краще пізнати можливе місце навчання та загальні моменти, про які ми говорили вище у матеріалі.

Сайт Все