Фестиваль краси “Невські береги – 2011”

Рівнянка Ольга Гурська стала лауреатом Міжнародного конкурсу краси “Невські берега”, що відбувся наприкінці лютого 2011 року у Санкт-Петербурзі. Вона представила Рівненщину у складі збірної України. Візажист змагалася у двох видах робіт: подіумний та фантазійний макіяжі. Саме останній отримав визнання журі та потрапив в п’ятірку найкращих макіяжів в категорії юніорів.

Цей конкурс — це виставка індустрії краси та змагання з перукарського мистецтва, нейл-дизайну і декоративної косметики.

Участь у заході взяли більше 25 країн світу (Фінляндія, Японія, Узбекистан, Білорусія, Литва, Росія та інші). Україну на міжнародному конкурсі краси представила збірна команда із 17 чоловік. Виступали у двох катерогіях: майстри та юніори. Візажист Ольга Гурська боролася за перемогу у своїй катерогії юніорів серед 64 учасників.

nevski_beregu_2011 (3)

Ми представляли нашу команду в національному вбранні, багато учасників одягнули вишиванки. Це надихнуло мене на створення макіяжу в українському стилі. Мій фантазійний макіяж представляв собою образ гуцулки. Макіяж непростий і складний у виконанні, адже тут потрібний більший розмах роботи, присутні тяжкі кольори (зелений, червоний). На його виконання конкурсантам відвели годину часу.

nevski_beregu_2011-7

Журі брали до уваги чистоту та техніку виконання роботи, нанесення кольорів. Мій фантазійний макіяж посів призове п’яте місце. Це дуже приємно, адже конкуренція була справді сильною, — ділиться пані Ольга. — А от подіумний макіяж був виконаний у класичному стилі. На його створення давали півтори години.

nevski_beregu_2011-1

До конкурсу рівненський візажист готувалася два тижні: працювала з моделлю, підбирала костюми, щоб вони гармонійно пасували до макіяжу та створювали єдиний образ.

— Гарно себе показала вся наша команда: практично всі учасники отримали медалі. Ми настільки були дружніми і підтримували одне одного, що отримали Кубок дружби за командність.
У майбутньому Ольга Гурська мріє взяти участь ще й Чемпіонаті світу з візажу.

— Для цього потрібно ще більше працювати, здобувати нові знання та вдосконалювати свої уміння, що я й робитиму, — переконана візажист.

nevski_beregu_2011-8