Тенденція: сяючий nude

Після декількох святкових днів створити красиву сяючу шкіру – завдання майже такої же складності, як і нафарбувати праве око в пробці. Однак тут нам на допомогу приходять провідні візажисти осінньо-зимових кутюрних показів, які проголосили чисте сяюче обличчя головним трендом сезону. Але як же повторити образ з шоу в домашніх умовах?


Здорове природне сяйво правило бал на показах Ralph Lauren, Stella McCartney, Jason Wu, Diane Von Furstenberg і Calvin Klein. Головне правило: трохи рум’ян натурального відтінку – і ніяких недоліків! “Ключовим стало слово” сяйво “, – розповідає головний візажист показу Том Пеші. – Дівчині Ralph Lauren не потрібно робити з собою нічого особливого, щоб добре виглядати”. І це не порожні слова – для створення макіяжу Пеші використовував всього нічого: трохи бронзера на повіки і вилиці, на обличчя завдав хайлайтер і на вії – прозору туш. Завершальний штрих – безбарвний бальзам для губ.

yanvar-tendentciya-siyayushciy-nude3  yanvar-tendentciya-siyayushciy-nude2

Схожий мінімалістичний образ вибрали і візажисти шоу Jason Wu: Діана Кендал за допомогою засобів Lancome вирішила зробити акцент на рівні довгі брови, промальовані натуральним олівцем, завдавши на обличчя прозорий люмінесцентний тон і невагому пудру. Останній етап – ледь помітна лінія чорної підводки і трохи бальзаму для губ. Нічого зайвого.

На шоу Diane Von Furstenberg надихалися образом російської балерини на репетиції: недбалий пучок, створений Орландо Пітом, доповнював прозорий сяючий макіяж з ледь помітним акцентом на очах. Однак не все так просто, як здається, – візажист показу Джеймс Каліардос використовував техніки, які звичайно застосовуються у сценічному гримі: скульптурував обличчя моделей за допомогою світлотіні, завдавши декілька відтінків коректора, і зробив очі візуально більшими за допомогою світлого олівця.

yanvar-tendentciya-siyayushciy-nude1

Щоб створити складну глянсову текстуру на повіках, що світиться Джеймс змішав кремові тіні з бузковим відтінком для губ, а потім вкрив все напівпрозорим Gloss Creme Brillance для додаткового сяйва. “Знаєте, це як студентки балетних шкіл, при першому погляді на яких відразу зрозуміло, що вони балерини, навіть коли вони не нафарбовані для прем’єри”, – говорить візажист.

Вибір на користь сяючою простоти зробила і Пет Макграт для показу Stella McCartney. “У цьому сезоні Стелла хотіла, щоб моделі виглядали точно такими, якими вони є насправді, – розповідає візажист. – Так що я думала тільки над тим, як додати дівчаткам свіжості, тому що показ проходив рано вранці”. Для цього Пет злегка припудрила обличчя рум’янами природного відтінку, підкреслила очі бежевими тінями, а вії – коричневою тушшю. “Це варіант макіяжу без макіяжу, з акцентом на сяюче свіжістю обличчя“, – уклала Пет. Рівно те, що нам потрібно після кількох днів свят, хіба ні?

yanvar-tendentciya-siyayushciy-nude4  yanvar-tendentciya-siyayushciy-nude51

А як вам макіяж nude ?