Секрети стійкого макіяжу. Легкі та швидкі способи

У холодну пору року питання стійкості косметики постає особливо гостро: якщо влітку легкі, невагомі текстури блиску для губ або кремових рум’ян зазвичай використовуються разом з такими ж напівпрозорими відтінками продуктів, то восени і взимку їх замінюють насичені винні та сливові тони, які, будучи нанесені не занадто акуратно, можуть зіпсувати враження про зовнішність.

“З’їдена” пурпурова помада, нерівномірно розподілені тіні для очей або стрілка що потікла тільки на сторінках Vogue можуть виглядати як гармонійний елемент “гламурного шику”, але в житті все інакше 🙂 Сьогодні пропоную розглянути найлегші та ефективні способи продовжити життя повсякденного макіяжу.

stijkuj_makijaz_rivne-1

Використання бази що вирівнює тон шкіри – відмінний вихід, якщо є зайві 5 хвилин на підготовку до виходу з будинку; якщо ні – раджу запастися максимально пігментованими продуктами з щільною, але не маслянистої текстурою, і пензликом зі скошеними краєм, яким зручно малювати контур губ.

Перший шар – він самий важливий : заповнюємо простір кольором, ніби вбиваючи пігмент в губи, описуємо потрібну форму і про всяк випадок тримаємо поруч ватну паличку: якщо помада має властивість розтікатися або схоплюватися занадто швидко. Між першим і другим шарами губи можна промокнути одношаровою серветкою: так надлишки засобів будуть ліквідовані, а колір стане інтенсивнішим.

Другий шар – для закріплення кольору: тут можна користуватися вже тільки пензлем.

Третій – на випадок, якщо помада повинна триматися з вами до пізньої ночі: так буде досягнута максимальна насиченість кольору, а й відчуватися вона буде сильніше.

Порада: між шарами можна акуратно нанести прозору розсипчасту пудру – текстура засобів змішається і стане більш сухою.

stijkuj_makijaz_rivne-2
Продовжити мейкап очей набагато простіше: якщо улюблені тіні не відрізняються особливою стійкістю, можна використовувати будь-яку базу під них (краще – того ж бренду), якщо улюблених тіней немає зовсім – можна пошукати їх у відповідному розділі.

Цікаво, що стійкі тіні з кремовою текстурою зустрічаються не так часто і зазвичай не відрізняються серйозною тривалістю в носінні – але ці являють собою щасливий виняток.

stijkuj_makijaz_rivne-3

Доповнення: декоративні елементи

Для фіксації декоративних елементів (стрази, маски начебто Face Lace, слюда і т.д.) є головний засіб, про який не сказав тільки ледачий: Beauty Genius від Аnastasia Beverly Hills. Прозорий гель, намертво фіксує все, що необхідно зафіксувати, не тільки непомітний на шкірі, але і не дає шансам воді, тепла і іншим стресовим для макіяжу станам.

А як ви збільшуєте стійкість макіяжу? 🙂 Пишіть в коментарях!