Каштановий мус: 10 кращих помад коричневих тонів

Коричнева помада вже давно перестала бути пережитком 1990-х – розбираємося, як правильно вибрати відтінок і чим доповнити образ

Губи всіх відтінків коричневого: від рудо-каштанового до глибокого кольору гіркого шоколаду – знову повертаються в моду. І не дивно: такий макіяж – свого роду компроміс між нейтральним макіяжем (природність все ще головний тренд) і вечірнім образом з насиченим відтінком. Вибрати коричневу помаду не так вже й просто, хоча “той самий” відтінок існує практично для всіх: головне – вибрати колір, в якому переважає той же тон, що і на шкірі. Дівчатам зі світлою шкірою краще звернути увагу на холодні коричневі відтінки з блакитним або фіолетовим півтоном, а щасливим власницям засмаги більше підійдуть теплі тони з помаранчевим акцентом.

На брюнетках відмінно виглядають коричнево-червоні відтінки, як у Chanel (Rouge Coco відтінку Patchouli), вони підкреслюють колір волосся, не дублюючи його. Блондинкам ж підуть пастельні тони “кава з молоком” (такий відтінок є у Make Up For Ever і Burberry). До речі, таку коричнево-бежеву помаду можна вибрати з легкою перловою текстурою. Для решти тонів краще вибирати класику. Занадто матова фактура може виглядати надто похмуро, а глянсова краще оживлятиме тільки самі темні тони.

Доповнювати образ слід за правилом: “Чим насиченіший відтінок, тим менше всього повинно бути на обличчі” – яскраві коричневі тіні в тон помади добре виглядають тільки на подіумі. У житті ж найкраще в тандемі з коричневою помадою працює бронзер: золотисто-бронзовий “рум’янець” відмінно доповнить майже будь-який відтінок. Ще один варіант – підкресліть брови: яскравий макіяж очей буде “сперечатися” з губами, а ось доглянуті натуральні брови лише збагатять beauty-лук.

Tom Ford Lipcolor Coco Ravish

Tom Ford Lipcolor Coco Ravish

NYX Matte Lipstick in Maison

NYX Matte Lipstick in Maison

Burberry Lip Mist Natural Sheer Lipstick - # 203

Burberry Lip Mist Natural Sheer Lipstick – # 203